-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
щітка дискова поліпропіленова 178*600- ID: UA-2026-03-17-000536-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28622254
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для піскорозкидачів комбінованих дорожніх машин (ДК 021:2015-34920000-2 Дорожнє...×-
Обладнання для піскорозкидачів комбінованих дорожніх машин (ДК 021:2015-34920000-2 Дорожнє обладнання)
- ID: UA-2024-10-09-009295-a
- Дата створення : 09.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22838034
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-3492 0000 – 2 «Дорожнє обладнання» Урни вуличні- ID: UA-2023-10-31-003784-a
- Дата створення : 31.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19464008
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 34920000-2 Дорожнє обладнання (Бетонна напівсфера )- ID: UA-2023-02-22-006928-a
- Дата створення : 22.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17058649
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 34920000-2 Дорожнє обладнання (дорожні бар’єри водоналивні)»- ID: UA-2023-01-27-004234-a
- Дата створення : 27.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16751473
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 34920000-2 –Дорожнє обладнання (Обмежувачі швидкості «Лежачий поліцейськ...×-
ДК 021:2015 код 34920000-2 –Дорожнє обладнання (Обмежувачі швидкості «Лежачий поліцейський»)
- ID: UA-2022-11-11-011034-a
- Дата створення : 11.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15849377
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 34920000 -2 – Дорожнє обладнання (бетонна напівсфера)- ID: UA-2022-02-23-001730-a
- Дата створення : 23.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14268023
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 34920000 -2 – Дорожнє обладнання (бетонна напівсфера)- ID: UA-2022-02-04-009843-b
- Дата створення : 04.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13967988
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 34920000-2 дорожнє обладнання (34927100-2-Дорожня сіль) сіль технічна кам...×-
ДК 021:2015: 34920000-2 дорожнє обладнання (34927100-2-Дорожня сіль) сіль технічна кам'яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування
- ID: UA-2021-06-16-001447-b
- Дата створення : 16.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10357781
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34920000-2 дорожнє обладнання (34927100-2-Дорожня сіль) сіль технічна ка...×-
код ДК 021:2015: 34920000-2 дорожнє обладнання (34927100-2-Дорожня сіль) сіль технічна кам'яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування
- ID: UA-2021-05-25-009391-b
- Дата створення : 25.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10035683
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дорожня сіль (Сіль технічна кам"яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) б...×-
Дорожня сіль (Сіль технічна кам"яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування)
- ID: UA-2019-12-28-000368-b
- Дата створення : 28.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4266012
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнери та урни для відходів і сміття- ID: UA-2019-11-21-002029-b
- Дата створення : 21.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4047182
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнери та урни для відходів і сміття- ID: UA-2019-11-21-001711-b
- Дата створення : 21.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4046479
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Урна вулична бетонна для сміття 25-50 л. (сіра)- ID: UA-2019-10-10-001333-b
- Дата створення : 10.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3876299
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вулична урна для сміття 50л. з кріпленням- ID: UA-2019-10-02-001982-b
- Дата створення : 02.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3848414
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяЗавершена -