-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнери та урни для відходів і сміття
Тендер Prozorro UA-2019-11-21-001711-b
Торги відмінено
149 344.00
UAH з ПДВ
Номер:
a33c36c3cd824107bca57f5dc3069b2f
Внутрішній номер закупівлі:
4046479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-21-001711-b
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анжела Ратушна +380414343262 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п.1 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі"
Очікувана вартість:
149 344.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Урна вулична бетонна для сміття 25-50л (сіра)
Кількість
416 штуки
Період постачання
до 20.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
f8a5bbd8f5b84c8a9c977354cc7b77bf
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
формальна помилка
Дата опублікування:
21.11.2019 14:17
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІМПЕКС-ГРУП УКРАЇНА"
Оскарження: 21.11.2019 13:22 - 02.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39142757
-
Контактна особа:
Папарига Ігор Павлович 0674039910
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Дарницький район ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ будинок 144 ЛІТЕРА "А"
Оскарження: 21.11.2019 13:22 - 02.12.2019 00:00
Ціна пропозиції
149 344.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.11.2019 13:31
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
4e5b448d1487481795ffa8a3ca9ab8a1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-21-001711-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІМПЕКС-ГРУП УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39142757
-
Контактна особа:
Папарига Ігор Павлович 0674039910
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Дарницький район ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ будинок 144 ЛІТЕРА "А"
Сума договору:
149 344.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
149 344.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації