• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 34920000-2 дорожнє обладнання (34927100-2-Дорожня сіль) сіль технічна кам'яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування

Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою.

Завершена

270 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер: 1057d9a87c3c49a2815d60b152badd1e
Внутрішній номер закупівлі: 10357781
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-16-001447-b   
Замовник: Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
Контактна особа: Ірина Соловей +380414343262 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 350.00 UAH
Період уточнення: 16.06.2021 09:34 - 22.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2021 09:34 - 02.07.2021 08:59
Аукціон: 05.07.2021 11:13 - 05.07.2021 11:40
Період кваліфікації: 05.07.2021 11:40 - 08.07.2021 15:34
Період завантаження договору: 08.07.2021 15:34 - 28.07.2021 15:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сіль технічна кам'яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування
Код ДК 021:2015: 34927100-2 Дорожня сіль
Кількість 150 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗІО-СПОРТ"

Оскарження: 08.07.2021 15:34 - 19.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 243 198.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
238 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.07.2021 15:34
Відповіді на вимоги 11
Документи 21
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРІАЛ АЛЬЯНС"
Початкова пропозиція 239 454.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
239 454.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 75
Скарги 0
ПП "Кодек"
Початкова пропозиція 255 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
253 620.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 28
Скарги 0

Контракти

Номер: d4ce2dd44b0c4df0947144f7a5aea09d
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-16-001447-b-c1
Постачальник: ТОВ "ЗІО-СПОРТ"
Номер договору: 109
Сума договору: 238 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 198 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 26.07.2021 15:24
Статус:
Виконаний
pdf
договір № 109.pdf
p7s
sign.p7s