-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вулична урна для сміття 50л. з кріпленням
Тендер Prozorro UA-2019-10-02-001982-b
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер:
61bb171677644dd9ad8be8ea776fd13a
Внутрішній номер закупівлі:
3848414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-02-001982-b
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анжела Ратушна +380414343262 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
02.10.2019 16:09 - 08.10.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2019 16:09 - 18.10.2019 10:00
Аукціон:
21.10.2019 13:12 - 21.10.2019 13:39
Період кваліфікації:
21.10.2019 13:39 - 24.10.2019 14:38
Період завантаження договору:
24.10.2019 14:35 - 13.11.2019 14:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вулична урна для сміття 50л. з кріпленням
Кількість
130 штуки
Період постачання
до 25.11.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Елкопласт Україна
Оскарження: 21.10.2019 13:39 - 03.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39191888
-
Контактна особа:
Редькін Олексій Юрійович +380968799935 info.ua@elkoplast.eu
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, Кафедральна, 8
Оскарження: 21.10.2019 13:39 - 03.11.2019 23:00
Початкова пропозиція
110 448.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
108 810.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.10.2019 14:35
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "СКС"
Оскарження: 24.10.2019 14:35 - 03.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43016485
-
Контактна особа:
Пугачова Наталія Володимирівна +380504327078 nnvsks@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Корзо, буд. 3-5
Оскарження: 24.10.2019 14:35 - 03.11.2019 23:00
Початкова пропозиція
127 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
110 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2019 14:38
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Гаркавка Олексій Петрович 0504433926 K1.TENDER@EPICENTRK.COM https://epicentrk.ua
-
Адреса:
Україна
Початкова пропозиція
146 952.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
146 952.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
289f69adef124035a9f0608121bb3751
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-02-001982-b-b1
Постачальник:
ТОВ "СКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43016485
-
Контактна особа:
Пугачова Наталія Володимирівна +380504327078 nnvsks@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Корзо, буд. 3-5
Номер договору:
11
Сума договору:
110 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
11.11.2019 09:00
Статус:
Виконаний