-
Відкриті торги
-
КЕП
Вулична урна для сміття 50л. з кріпленням
110 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
289f69adef124035a9f0608121bb3751
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-02-001982-b-b1
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Контактна особа:
Анжела Ратушна +380414343262 komunservis-prozorro@ukr.net
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43016485
-
Контактна особа:
Пугачова Наталія Володимирівна +380504327078 nnvsks@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Корзо, буд. 3-5
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
11
Дата підписання:
11.11.2019 09:00
Період дії договору:
11.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
110 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 110 000.00 UAH)
Оплачено:
110 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 110 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вулична урна для сміття 50л. з кріпленням
Кількість
130 штуки
Період постачання
до 25.11.2019