• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 34920000 -2 – Дорожнє обладнання (бетонна напівсфера)

Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою

Торги не відбулися

26 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 130.00 UAH
Номер: c8664e3dc0ba4b8e8f175a62886499c1
Внутрішній номер закупівлі: 13967988
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-04-009843-b   
Замовник: Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
Контактна особа: Ірина Соловей +380963250285 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 26 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 130.00 UAH
Період уточнення: 04.02.2022 14:20 - 11.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 04.02.2022 14:20 - 21.02.2022 14:06
Аукціон: з 22.02.2022 14:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бетонна напівсфера
Код ДК 021:2015: 34928110-2 Дорожні бар’єри
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 13300, Україна, Житомирська область, м.Бердичів, вул. Чуднівська,156 На карті