• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015-3492 0000 – 2 «Дорожнє обладнання» Урни вуличні

Завершена

100 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 005.00 UAH
Номер: e7db51b0651b48c2b57c9b5addd9aabf
Внутрішній номер закупівлі: 19464008
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-31-003784-a   
Замовник: Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
Контактна особа: Ірина Соловей +380963250285 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 100 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.10.2023 11:32 - 05.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 31.10.2023 11:32 - 08.11.2023 00:00
Період кваліфікації: 08.11.2023 00:01 - 09.11.2023 09:23
Період завантаження договору: 15.11.2023 00:00 - 25.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 500.00 ДК 021:2015-3492 0000 – 2 «Дорожнє обладнання» Урни вуличні