-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-3492 0000 – 2 «Дорожнє обладнання» Урни вуличні
Оголошено тендер
100 500.00
UAH
Номер:
d50992a1d3ac4a738259faaddd292863
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-31-001920-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-3492 0000 – 2 «Дорожнє обладнання» Урни вуличні
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.10.2023 11:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Урни вуличні
Кількість
7 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума100 500.00 UAH