• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Дорожня сіль (Сіль технічна кам"яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування)

Завершена

612 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 612.00 UAH
Номер: 028c773fe37047a28a86c04063d9f253
Внутрішній номер закупівлі: 4266012
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-28-000368-b   
Замовник: Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
Контактна особа: Анжела Ратушна +380414343262 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 612 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 612.00 UAH
Період уточнення: 28.12.2019 10:27 - 10.01.2020 10:00
Період прийому пропозицій: 28.12.2019 10:27 - 20.01.2020 10:00
Аукціон: 21.01.2020 11:00 - 21.01.2020 11:21
Період кваліфікації: 21.01.2020 11:21 - 24.01.2020 14:49
Період завантаження договору: 24.01.2020 14:47 - 13.02.2020 14:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дорожня сіль (Сіль технічна кам"яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування)
Код ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
Кількість 340 тонни
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, пл. Привокзальна, 1, Південно-Західна залізниця, станція "Бердичів" На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Солт Ко"

Оскарження: 21.01.2020 11:21 - 10.02.2020 00:00
Початкова пропозиція 571 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
561 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.01.2020 14:47
Документи 32
Скарги 0
ПП "Кодек"

Оскарження: 24.01.2020 14:47 - 10.02.2020 00:00
Початкова пропозиція 578 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
562 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2020 14:49
Документи 53
Скарги 0

Контракти

Номер: aa457ca6142f4360b778485aacc331d9
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-28-000368-b-b1
Постачальник: ПП "Кодек"
Номер договору: 11
Сума договору: 562 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 468 916.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 17.02.2020 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №11.pdf
pdf
дод.угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода №2 до договору №11 від 17.02.2020.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода№3 до договору № 11 від 17.02.2020.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
екосфера Д.У.№4.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s