• Відкриті торги
  • КЕП

Дорожня сіль (Сіль технічна кам"яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування)

562 700.00 UAH з ПДВ
Номер: aa457ca6142f4360b778485aacc331d9
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-28-000368-b-b1
Замовник: Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
Постачальник: ПП "Кодек"
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 11
Дата підписання: 17.02.2020 10:00
Період дії договору: 17.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 562 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 93 783.33 UAH)
Оплачено: 495 972.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 82 662.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дорожня сіль (Сіль технічна кам"яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування)
Код ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
Кількість 340 тонни
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, пл. Привокзальна, 1, Південно-Західна залізниця, станція "Бердичів" На карті

Внесені зміни

    Номер: d76d4fbad9c04db9a127f54ba3e200f0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 19.02.2020 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод.угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 836ee2ac84194efc8529511d43430cf2
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 30.07.2020 10:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода №2 до договору №11 від 17.02.2020.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: b397a1afee98438abb84d7b7a5807d37
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміни п. 6 Додаткової угоди№2 від 30.07.2020 року Договору №11 від 17.02.2020року а саме " Місце знаходження та банківські реквізити сторін"
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 04.08.2020 16:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода№3 до договору № 11 від 17.02.2020.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 1d56e57dc42a4cd7af2aea4d8fb39e06
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 02.10.2020 08:02
    Статус:
    Опубліковано
pdf
екосфера Д.У.№4.pdf
p7s
sign.p7s