-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дорожня сіль (Сіль технічна кам"яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування)
Тендер Prozorro UA-2019-12-28-000368-b
Завершена
612 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 612.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 612.00 UAH
Номер:
b5f74cbe70a8442a9bfe303f53ec41bf
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2020-06-03-000013
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
03.06.2020 00:00
Період моніторингу:
03.06.2020 18:01 - 25.06.2020 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
03.06.2020
№ 36
Житомир
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18 (зі змінами),
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Людмила КОСТЮК
Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області від 03.06.2020 № 36.
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, та/або унікальний номер повідомлення про намір укласти договір, опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі:
2. UA-2019-12-28-000368-b Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель.
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
- Порушення законодавства в частині не відміни замовником закупівлі
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності тендерної документації законодавству встановлено, що зміст тендерної документації Замовника не відповідає нормам частини 3 статті 17 та пункту 2 частини 2 статті 22 Закону.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, розгляду та оцінки тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, дотримання законодавства в частині внесення змін до договору – порушень законодавства у сфері закупівель не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтею 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області зобов’язує здійснити заходи щодо не допущення в подальшому виявлених порушень та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 19 червня 2020 року.
Предметом аналізу були наступні питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідність тендерної документації вимогам законодавства, розгляд та оцінка тендерних пропозицій, своєчасність укладання договору про закупівлю, його оприлюднення та відповідність умов договору тендерній пропозиції переможця, дотримання законодавства в частині внесення змін до договору.
Під час моніторингу проаналізовані: річний план закупівель на 2020 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерна документація, тендерні пропозиції учасників ТОВ «Солт Ко» та ПП «КОДЕК», протокол засідання тендерного комітету від 21.01.2020 року № 30, повідомлення про намір укласти договір, договір про закупівлю від 17.02.2020 року № 11 з додатковою угодою від 19.02.2020 року №1, пояснення Міського комунального підприємства «Бердичівкомунсервіс» (далі - Замовник) від 16.06.2020 року.
За результатами аналізу відповідності тендерної документації Замовника законодавству встановлено, що в порушення вимог пункту 10 частини 1 та частини 3 статті 17 та пункту 2 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (в редакції чинній до 19.04.2020 року, далі – Закон), в пункті 5 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, Замовником встановлено умову щодо надання у складі тендерних пропозицій учасників юридичних осіб інформації про наявність антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, а також надання переможцем торгів у строк, що не перевищує 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, інформації щодо наявності антикорупційної програми та уповноваженого з антикорупційної програми юридичної особи у випадку, коли вони є обов’язковими відповідно до закону, із наданням копії антикорупційної програми юридичної особи та копії наказу про призначення уповноваженого з антикорупційної програми юридичної особи, або інформацію про відсутність антикорупційної програми та уповноваженого з антикорупційної програми юридичної особи у випадку, коли вони не є обов’язковими відповідно до закону, при вартості закупівлі товарів менше 20 мільйонів гривень.
Крім того, моніторингом установлено, що Замовником на порушення вимог абзацу 1 частини 3 статті 22 Закону, у пункті 3 розділу «Оцінка тендерної пропозиції» тендерної документації, встановлено вимогу, щодо відхилення тендерної пропозиції учасників, до яких застосовано санкції, зокрема, Указу Президента України від 17 жовтня 2016 року №467/2016 “Про рішення Ради Національної безпеки і оборони України від 16 вересня 2016 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», при тому, що зазначений нормативний документ втратив чинність.
Разом з тим, слід відмітити, що відповідно до вимог абзацу 3 частини 1 статті 31 Закону визначено, що у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель замовник відміняє торги.
Період усунення порушень:
19.06.2020 13:55 - 04.07.2020 00:00
Дата публікації висновку:
19.06.2020 13:55
Запити/Пояснення
Номер:
60a7e2edc6884bdaa21d52c57b9f1e33
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
15.06.2020 09:50
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
19.06.2020 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі по предмету «Дорожня сіль (Сіль технічна кам"яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування)» (інформацію оприлюднено в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID:UA-2019-12-28-000368-b) та відповідно до пунктів 6, та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні». постала потреба в отриманні пояснення до наступних питань.
Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету № 30 від 24.01.2020 року, Замовником відхилено тендерну пропозицію ТОВ «Солт Ко», яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, як таку що не відповідає умовам тендерної документації.
Враховуючи вищевикладене, просимо зазначити яким саме вимогам тендерної документації не відповідає тендерна пропозиція учасника ТОВ «Солт Ко»?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучене їх документальне підтвердження.
Номер:
e0108162d4064425bd462d608ce8e2b7
Назва:
Відповідь на запит в межах проведення моніторингу закупівлі по предмету «Дорожня сіль (Сіль технічна кам"яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування)» за номером ID:UA-2019-12-28-000368-b)
Дата опублікування:
16.06.2020 10:00
Опис:
На Ваш запит від 15.06.2020 року в межах проведення моніторингу закупівлі по предмету «Дорожня сіль (Сіль технічна кам"яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування)» за номером ID:UA-2019-12-28-000368-b) МКП «Бердичівкомунсервіс» повідомляє, що відповідно до протоколу засідання тендерного комітету № 30 від 24.01.2020 року, Замовником відхилено тендерну пропозицію ТОВ «Солт Ко», яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, як таку що не відповідає умовам тендерної документації.
Пропозиція учасника ТОВ «Солт Ко» була розглянута на відповідність вимогам тендерної документації. Однією з вимог тендерної документації закупівлі UA-2019-12-28-000368-b по предмету «Дорожня сіль (сіль технічна кам'яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою без пакування)» є те, що усі завантажені документи та Додатки тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі повинні містити фірмовий бланк учасника (у разі наявності), вихідний номер та дату затвердження (не раніше дати оприлюднення цього оголошення про проведення відкритих торгів на веб-порталі Уповноваженого органу), підпис уповноваженої особи та печатку (у разі наявності) учасника.
Пропозиції учасника ТОВ «Солт Ко», яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не задовольняють дану вимогу тендерної документації, а саме на ній відсутні фірмовий бланк учасника процедури закупівлі.
Також відповідно до тендерної документації закупівлі UA-2019-12-28-000368-b по предмету «Дорожня сіль (сіль технічна кам'яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою без пакування)» за процедурою відкритих торгів пропозиція учасника має містити копії Статуту або іншого установчого документу зі змінами (у разі їх наявності) (для учасника - юридичної особи) відповідно до діючого законодавства. 17 червня 2018 року набув чинності новий Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» № 2275-VIII (Закон), який замінить застарілі норми Закону «Про господарські товариства» 1991 року в частині регулювання товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю (ТОВ та ТДВ). До 17.06.2019 можна користуватися старим статутом (п. 3 Перехідних положень Закону № 2275). Чинними залишаються всі норми статуту, які відповідають нормам Закону України «Про господарські товариства» від 19.09.1991 № 1576-XII (далі — Закон № 1576), що діяли на дату 17.06.2018, — день набрання чинності Закону № 2275; з 17.06.2019 старий статут перестає відповідати чинному законодавству і його потрібно замінити. Орієнтиром стає не Закон № 1576, з якого вилучили всі норми про ТОВ, а профільний Закон № 2275.
Статут, завантажений у складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «Солт Ко», яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не задовольняє дану вимогу, так як його дата реєстрації 11.11.2018 року і він не відповідає чинному законодавству.
Враховуючи вищезазначені обставини, при розгляді тендерних пропозицій учасників по закупівлі UA-2019-12-28-000368-b по предмету «Дорожня сіль (сіль технічна кам'яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою без пакування)», тендерний комітет, протоколом №30 від 24.01.2020 року, прийняв рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Солт Ко», яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, як такої що не відповідає умовам тендерної документації.
Номер:
8d2282a5328144ae923a6fbc307d7b00
Назва:
Заперечення щодо висновку від 19.06.2020 року в межах проведення моніторингу закупівлі по предмету «Дорожня сіль (Сіль технічна кам"яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування)» за номером ID:UA-2019-12-28-000368-b).
Дата опублікування:
23.06.2020 14:01
Опис:
МКП «Бердичівкомунсервіс» надає обґрунтовані заперечення щодо висновку від 19.06.2020 року в межах проведення моніторингу закупівлі по предмету «Дорожня сіль (Сіль технічна кам"яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування)» за номером ID:UA-2019-12-28-000368-b). Згідно частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Таким чином, тендерний комітет прийняв рішення, протоколом №25 від 28.12.2019р., з метою виявлення та оцінки корупційних ризиків у діяльності юридичної особи-Переможця, включити до тендерної документації вимогу із наданням копії антикорупційної програми юридичної особи та копії наказу про призначення уповноваженого з антикорупційної програми юридичної особи, або інформацію про відсутність антикорупційної програми та уповноваженого з антикорупційної програми юридичної особи у випадку, коли вони не є обов’язковими відповідно до закону, при вартості закупівлі товарів менше 20 мільйонів гривень. Відповідно до Закону України "Про запобігання корупції", антикорупційна програма є комплексом правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції у діяльності юридичної особи. Вивчення антикорупційної програми юридичної особи дасть можливість зробити висновки про дотримання Переможцем антикорупційного законодавства.
Хоча Указ Президента України від 17 жовтня 2016 року №467/2016 “Про рішення Ради Національної безпеки і оборони України від 16 вересня 2016 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», втратив чинність, однак Закон України «Про санкції» є чинним. Відповідно до пункту 10 частини першої статті 4 Закону України «Про санкції» заборонено здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб-резидентів іноземної держави державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких знаходиться у власності іноземної держави, а також публічних закупівель у інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт, послуг походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції. Дана вимога прописана у розділі 3 «Оцінка тендерної пропозиції» тендерної документації Замовника.
Враховуючи вищевикладене, зміст тендерної документації Замовника не суперечить законодавству про публічні закупівлі, а дає можливість детально вивчити Переможця аукціону та зробити об’єктивні висновки.
В подальшій роботі, тендерний комітет прийме пропозиції та зауваження, виявленні в ході моніторингу та гарантує недопущення будь-яких порушень законодавства в сфері публічних закупівель.