-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 34920000 -2 – Дорожнє обладнання (бетонна напівсфера)
Тендер Prozorro UA-2022-02-23-001730-a
Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою
Торги не відбулися
26 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 130.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 130.00 UAH
Номер:
38e48aeefdb54d5ea8f7d2502e5ae112
Внутрішній номер закупівлі:
14268023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-23-001730-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Соловей +380963250285 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
130.00 UAH
Період уточнення:
23.02.2022 09:54 - 01.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2022 09:54 - 11.03.2022 09:52
Аукціон:
з 14.03.2022 11:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за товар здійснюється Покупцем у національній грошовій одиниці України шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 10 (десяти) робочих днів з дня отримання Товару, на підставі видаткових накладних на товар, за умови отримання Покупцем відповідного фінансування. У випадку затримки оплати за Товар Покупцем у зв’язку з відсутністю коштів на його реєстраційному рахунку, Покупець зобов’язується провести оплату протягом 10 (десяти) робочих днів з дня надходження коштів на його рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бетонна напівсфера
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022