-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 3492000-2 – Дорожнє обладнання (бетонна напівсфера)
Оголошено тендер
26 000.00
UAH
Номер:
e1a5291494d14e7fb0909d3feae080d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-23-001818-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
26 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 3492000-2 – Дорожнє обладнання (бетонна напівсфера)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
23.02.2022 09:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
бетонна напівсфера
Кількість
100 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума26 000.00 UAH