• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 34920000 -2 – Дорожнє обладнання (бетонна напівсфера)

Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою

Торги не відбулися

26 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 130.00 UAH
Період уточнення: 23.02.2022 09:54 - 01.03.2022 00:00
Відповідь надана

Ціна закупівлі

Номер: f3148c9608fa42deade454d774200a44
Дата опублікування: 23.02.2022 10:33
Опис: Шановний замовнику, очікувана вартість закупівлі не відповідає ринковій вартості предмету закупівлі. Просимо переглянути питання ціни в сторону її підвищення.
Відповідь: Розрахунок визначення очікуваної вартості здійснено на основі закупівельних цін попередніх закупівель (моніторингу цін на ринку) відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженою наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275.
Дата відповіді: 23.02.2022 12:01