• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Урна вулична бетонна для сміття 25-50 л. (сіра)

Торги не відбулися

150 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер: fdaa27c055bc4747ac11c01670f347d6
Внутрішній номер закупівлі: 3876299
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-10-001333-b   
Замовник: Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
Контактна особа: Анжела Ратушна +380414343262 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 500.00 UAH
Період уточнення: 10.10.2019 11:53 - 18.10.2019 11:00
Період прийому пропозицій: 10.10.2019 11:53 - 28.10.2019 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Урна вулична бетонна для сміття 25-50 л.(сіра)
Код ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміття
Кількість 416 штуки
Період постачання до 16.12.2019
Місце постачання 13300, Україна, Житомирська область, м.Бердичів, вул.Чуднівська, 156 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ІМПЕКС-ГРУП УКРАЇНА
Початкова пропозиція 149 344.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
149 344.00 UAH з ПДВ
Документи 30
Скарги 0