-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34920000-2 дорожнє обладнання (34927100-2-Дорожня сіль) сіль технічна кам'яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування
Тендер Prozorro UA-2021-05-25-009391-b
Торги не відбулися
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
ad79b70d37854cd5b07c2c4cefe7c68c
Внутрішній номер закупівлі:
10035683
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-25-009391-b
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Соловей +380414343262 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 350.00 UAH
Період уточнення:
25.05.2021 14:31 - 01.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2021 14:31 - 11.06.2021 13:56
Аукціон:
14.06.2021 12:44 - 14.06.2021 13:05
Період кваліфікації:
14.06.2021 13:05 - 15.06.2021 16:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сіль технічна кам'яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування
Кількість
150 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗІО-СПОРТ"
Оскарження: 15.06.2021 15:39 - 26.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39224698
-
Контактна особа:
Ігор Зюбрик +380985070387 zio1974@meta.ua
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ Є.КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 99, квартира 2
Оскарження: 15.06.2021 15:39 - 26.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
248 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
246 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.06.2021 15:39
Відповіді на вимоги
11
Документи
15
Скарги
0
ПП "Кодек"
Оскарження: 15.06.2021 16:17 - 26.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31227874
-
Контактна особа:
Харкевич Олег Юрійович +380674112740 lestorggg@gmail.com
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Солом'янська, б. 3, оф.920
Оскарження: 15.06.2021 16:17 - 26.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
255 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
246 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.06.2021 16:17
Відповіді на вимоги
11
Документи
38
Скарги
0