-
Відкриті торги
-
КЕП
сіль технічна кам'яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
1499e40e13454f248dcc1b351d027f31
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-25-008319-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
сіль технічна кам'яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.05.2021 13:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
сіль технічна кам'яна 3-го помолу з антизлежувальною добавкою (10г/т) без пакування
Кількість
150 тонни
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума270 000.00 UAH