-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 34920000-2 Дорожнє обладнання (Бетонна напівсфера )
Тендер Prozorro UA-2023-02-22-006928-a
Торги не відбулися
75 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 750.00 UAH
Номер:
4011fed5b0374378ae9e7edbb9f49371
Внутрішній номер закупівлі:
17058649
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-22-006928-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Соловей +380963250285 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
75 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.02.2023 12:49 - 27.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2023 12:49 - 02.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴75 000.00 ДК 021:2015 – 34920000-2 Дорожнє обладнання (Бетонна напівсфера )