-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бетонна напівсфера
Оголошено тендер
75 000.00
UAH
Номер:
569ed02f1669429489aecd977a469333
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-22-001526-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
75 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бетонна напівсфера
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
22.02.2023 11:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бетонна напівсфера
Кількість
250 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума75 000.00 UAH