-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 34920000-2 Дорожнє обладнання (Бетонна напівсфера )
Тендер Prozorro UA-2023-02-22-006928-a
Торги не відбулися
75 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 750.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2023 12:49 - 27.02.2023 00:00
Відповідь надана
щодо закупівлі
Номер:
623f43e60ccf401896f3aa56e72d3ec1
Дата опублікування:
22.02.2023 14:22
Опис:
Доборого дня! Чи можлива поставка товару однією партією? Дякую
Відповідь:
Замовлення на поставку товару буде формуватися відповідно до потреби.
Дата відповіді:
24.02.2023 08:26