-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 34920000-2 –Дорожнє обладнання (Обмежувачі швидкості «Лежачий поліцейський»)
Тендер Prozorro UA-2022-11-11-011034-a
Завершена
172 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 860.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 860.00 UAH
Номер:
c193aa4b73bc4c80bfe674279a440041
Внутрішній номер закупівлі:
15849377
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-11-011034-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Соловей +380963250285 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
172 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2022 15:10 - 17.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2022 15:10 - 20.11.2022 13:21
Аукціон:
21.11.2022 13:42 - 21.11.2022 14:05
Період кваліфікації:
21.11.2022 14:05 - 23.11.2022 12:58
Період завантаження договору:
29.11.2022 00:00 - 09.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴172 000.00 ДК 021:2015 код 34920000-2 –Дорожнє обладнання (обмежувачі швидкості « Лежачий поліцейський»)