• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обмежувачі швидкості « Лежачий поліцейський»

Оголошено тендер

172 000.00 UAH
Номер: 532b3b2d05b7406aa7fbe17a8f7a8727
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-11-003046-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
Замовник: Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
Очікувана вартість: 172 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обмежувачі швидкості « Лежачий поліцейський»
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 11.11.2022 14:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума172 000.00 UAH