• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 34920000-2 Дорожнє обладнання (дорожні бар’єри водоналивні)»

Завершена

25 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
Номер: 885e77e2fc8849a49a12c00a9a8828d4
Внутрішній номер закупівлі: 16751473
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-27-004234-a   
Замовник: Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
Контактна особа: Ірина Соловей +380963250285 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 25 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.01.2023 10:41 - 04.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.01.2023 10:41 - 07.02.2023 00:00
Аукціон: 07.02.2023 00:00 - 07.02.2023 00:00
Період кваліфікації: 07.02.2023 00:00 - 15.02.2023 11:07
Період завантаження договору: 21.02.2023 00:00 - 03.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴25 000.00 код ДК 021:2015 - 34920000-2 Дорожнє обладнання (дорожні бар’єри водоналивні)»