-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дорожні бар’єри водоналивні
Оголошено тендер
25 000.00
UAH
Номер:
f7b337e722d5459898af853fc7457cae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-27-001198-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
25 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дорожні бар’єри водоналивні
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.01.2023 09:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дорожні бар’єри водоналивні
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума25 000.00 UAH