-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажно-пасажирський бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго...×-
Вантажно-пасажирський бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 6, пункт 6.1)
- ID: UA-2026-07-17-002411-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29840453
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобіль вантажопасажирський (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2...×-
Автомобіль вантажопасажирський (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 6, пункт 6.3.)
- ID: UA-2026-05-18-012032-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29258166
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 20...×-
Вантажний бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2025 рік, розділ 6, пункт 6.2)
- ID: UA-2025-07-11-009114-a
- Дата створення : 11.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25861080
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажний фургон (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2025 рік, розді...×-
Вантажний фургон (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2025 рік, розділ 6, пункт 6.5)
- ID: UA-2025-07-01-002669-a
- Дата створення : 01.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25755117
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 20...×-
Вантажний бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2025 рік, розділ 6, пункт 6.2)
- ID: UA-2025-04-09-006889-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24964076
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль- ID: UA-2024-05-23-006455-a
- Дата створення : 23.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21639973
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль (другий раз)- ID: UA-2024-01-30-002845-a
- Дата створення : 30.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20568341
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль- ID: UA-2024-01-22-011169-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20471547
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль- ID: UA-2023-05-01-008012-a
- Дата створення : 01.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17627823
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль- ID: UA-2023-05-01-007532-a
- Дата створення : 01.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17627338
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Вантажний фургон, вантажний бортовий автомобіль- ID: UA-2021-12-24-002649-b
- Дата створення : 24.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13425861
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль- ID: UA-2021-05-13-004187-b
- Дата створення : 13.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9848156
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобіль вантажний фургон- ID: UA-2020-11-03-002710-b
- Дата створення : 03.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7011661
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль- ID: UA-2020-08-21-001717-c
- Дата створення : 21.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6013636
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль- ID: UA-2020-04-15-001772-a
- Дата створення : 15.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4830851
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиЗавершена -