• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вантажний бортовий автомобіль

34130000-7 – Мототранспортні вантажні засоби. Тендерні пропозиції та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, інформація, пов’язана з цими тендерними пропозиціями, інформація, яка розміщується в електронній системі закупівель, а також всі документи, що будуть надані на розгляд замовника, повинні бути складені українською мовою, крім тих випадків, коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення. Використання латинських та інших символів при написанні українських слів не допускається. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень і термінологія, пов’язана з предметом закупівлі, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування. Документи або копії документів, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, які надаються учасниками в складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування)-не застосовується. Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації.

Завершена

3 905 184.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 39 051.84 UAH
Номер: f07770690c4f4a65bcc9183b863c38e2
Внутрішній номер закупівлі: 6013636
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-21-001717-c   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Олександр Хлєбніков Іванович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 905 184.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 39 051.84 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 117 000.00 UAH
Період уточнення: 21.08.2020 11:09 - 28.08.2020 10:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2020 11:09 - 07.09.2020 10:00
Аукціон: 08.09.2020 14:24 - 08.09.2020 14:45
Період кваліфікації: 08.09.2020 14:45 - 10.09.2020 13:44
Період завантаження договору: 10.09.2020 13:44 - 30.09.2020 13:44
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вантажний бортовий автомобіль тип 1
Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість 2 штуки
Період постачання 09.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 79052, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сяйво, буд. 10 На карті
Вантажний бортовий автомобіль тип 2
Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість 2 штуки
Період постачання 09.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 79052, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сяйво, буд. 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Ілта Львів

Оскарження: 10.09.2020 13:44 - 21.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 3 696 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 696 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.09.2020 13:44
Документи 20
Скарги 0
ТОВ "Спец-Ком-Сервіс"
Початкова пропозиція 3 905 184.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 905 184.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: 8684f89d618d428a96627d216bf476ec
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-21-001717-c-b1
Постачальник: ТОВ Ілта Львів
Номер договору: 112/153/20-748
Сума договору: 3 696 759.98 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 080 633.32 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 22.09.2020 14:00
Статус:
Виконаний
pdf
20VT-211Z-0907-Dog-748.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s