• Відкриті торги
  • КЕП

Вантажний бортовий автомобіль

3 696 759.98 UAH з ПДВ
Номер: 8684f89d618d428a96627d216bf476ec
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-21-001717-c-b1
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Постачальник: ТОВ Ілта Львів
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору: 112/153/20-748
Дата підписання: 22.09.2020 14:00
Період дії договору: 22.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 3 696 759.98 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 616 126.66 UAH)
Оплачено: 3 696 759.98 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 616 126.66 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вантажний бортовий автомобіль тип 1
Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість 2 штуки
Період постачання 09.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 79052, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сяйво, буд. 10 На карті
Вантажний бортовий автомобіль тип 2
Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість 2 штуки
Період постачання 09.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 79052, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сяйво, буд. 10 На карті