• Відкриті торги
  • КЕП

Вантажний бортовий автомобіль

Оголошено тендер

3 905 184.00 UAH
Номер: 5aedfe6edbae43f1aebe4b68450448e0
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-21-002361-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 3 905 184.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вантажний бортовий автомобіль
Примітки: Місцезнаходження замовника: Козельницька, 3, місто Львів, Львівська область, Україна, 79026. Категорія замовника: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання.
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Дата опублікування: 21.08.2020 10:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 905 184.00 UAH