-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2025 рік, розділ 6, пункт 6.2)
Тендер Prozorro UA-2025-07-11-009114-a
Завершена
30 735 936.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 307 359.36 UAH
мін. крок: 1% або 307 359.36 UAH
Номер:
6910d13802484e2e8cc2cc1d2fc28d42
Внутрішній номер закупівлі:
25861080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-11-009114-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Соколов Володимир Михайлович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 735 936.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2025 15:40 - 16.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2025 15:40 - 19.07.2025 09:00
Аукціон:
з 21.07.2025 11:12
Період кваліфікації:
19.07.2025 09:00 - 25.07.2025 15:28
Період завантаження договору:
31.07.2025 00:00 - 10.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 735 936.00 Вантажний бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2025 рік, розділ 6, пункт 6.2)