-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2025 рік, розділ 6, пункт 6.2)
Тендер Prozorro UA-2025-07-11-009114-a
Завершена
30 735 936.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 307 359.36 UAH
мін. крок: 1% або 307 359.36 UAH
Період уточнення:
11.07.2025 15:40 - 16.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим