-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2025 рік, розділ 6, пункт 6.2)
Оголошено тендер
30 735 936.00
UAH
Номер:
75fa6c824313437aa036f7ca63ed69b7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-11-010185-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
30 735 936.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вантажний бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2025 рік, розділ 6, пункт 6.2)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Дата опублікування:
11.07.2025 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума30 735 936.00 UAH