-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вантажно-пасажирський бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 6, пункт 6.1)
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-002411-a
Завершена
14 872 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9035a607d06f465ba89c737df2b0237a
Внутрішній номер закупівлі:
29840453
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-002411-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Соколов Володимир Михайлович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 872 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 10:55 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 10:55 - 25.07.2026 09:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:38
Період кваліфікації:
25.07.2026 09:00 - 28.07.2026 13:42
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 872 000.00 Вантажно-пасажирський бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 6, пункт 6.1)