• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вантажно-пасажирський бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 6, пункт 6.1)

Оголошено тендер

17 846 400.00 UAH
Номер: 516ed63323a14d8a8e722a45c8093d69
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-17-002104-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 17 846 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вантажно-пасажирський бортовий автомобіль (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 6, пункт 6.1)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Дата опублікування: 17.07.2026 10:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума17 846 400.00 UAH