• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Вантажний фургон, вантажний бортовий автомобіль

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська та/або російська (відповідно до вимог тендерної документації). Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації.

Завершена

10 262 244.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 102 622.44 UAH
Номер: f591f7bb113d4a04b7151d49e40e3e13
Внутрішній номер закупівлі: 13425861
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-24-002649-b   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Хлєбніков Олександр Іванович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 10 262 244.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 102 622.44 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 307 000.00 UAH
Період уточнення: 24.12.2021 11:05 - 14.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 24.12.2021 11:05 - 24.01.2022 10:00
Період прекваліфікації: 24.01.2022 10:01 - 01.02.2022 00:00
Аукціон: 01.02.2022 15:39 - 01.02.2022 16:03
Період кваліфікації: 01.02.2022 16:03 - 02.02.2022 10:36
Період завантаження договору: 02.02.2022 10:36 - 22.02.2022 10:36
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вантажний фургон
Код ДК 021:2015: 34136200-1 Фургони з цільнометалевим кузовом
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79052, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сяйво, буд. 10 На карті
вантажний бортовий автомобіль
Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79052, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сяйво, буд. 10 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Ілта Львів

Оскарження: 02.02.2022 10:36 - 13.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 10 261 020.00 UAH з ПДВ /
10 261 020.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
26.01.2022 14:17
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2022 10:36
Відповіді на вимоги 12
Документи 34
Скарги 0
ТОВ Союз Автомотів
Початкова пропозиція 10 262 244.00 UAH з ПДВ /
10 262 244.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
26.01.2022 14:16
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 12
Документи 11
Скарги 0

Контракти

Номер: 34ce31ab4cfd48828d336e8df9d4c20c
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-24-002649-b-c1
Постачальник: ТОВ Ілта Львів
Номер договору: 112/153/22-124
Сума договору: 10 261 020.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 8 550 850.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: вантажний фургон: 990 000.00000 UAH без ПДВ
вантажний бортовий автомобіль: 927 102.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 01.03.2023 00:00
Дата підписання: 14.02.2022 16:55
Статус:
Розірваний
pdf
22VT-050MN-0124-Dog_Ilta-124.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
22VT-050MN-0124-Dog_Ilta-124-DU.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s