-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Вантажний фургон, вантажний бортовий автомобіль
Тендер Prozorro UA-2021-12-24-002649-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська та/або російська (відповідно до вимог тендерної документації). Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації.
Завершена
10 262 244.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 102 622.44 UAH
мін. крок: 1% або 102 622.44 UAH
Період уточнення:
24.12.2021 11:05 - 14.01.2022 00:00
Відповідь надана
price and specs
Номер:
00f894a6c6334e5ca649aa14fb5941b6
Дата опублікування:
24.12.2021 15:59
Опис:
Do you want E6 trucks with speed 160 kmh at about $30,000/pcs? Seriously? ...
Відповідь:
Закупівля вантажних бортових автомобілів проводиться Замовником з граничним рівнем ціни відповідно до Інвестиційної програми ПрАТ «Львівобленерго» на 2022 рік, схваленої Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» від 10 грудня 2021 р. №2498.
Вимоги до технічних характеристик вантажних бортових автомобілів, що пропонуються на відкриті торги, викладені в Додатку №4.2 тендерної документації.
Дата відповіді:
28.12.2021 10:01