-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Вантажний фургон, вантажний бортовий автомобіль
Оголошено тендер
10 262 244.00
UAH
Номер:
53797413e4af49b89ab31d2b642137fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-24-001326-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
10 262 244.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вантажний фургон, вантажний бортовий автомобіль
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Дата опублікування:
24.12.2021 10:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 262 244.00 UAH