-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Вантажний фургон, вантажний бортовий автомобіль
Вантажний фургон, вантажний бортовий автомобіль (cargo van, flatbed truck)
10 261 020.00
UAH з ПДВ
Номер:
34ce31ab4cfd48828d336e8df9d4c20c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-24-002649-b-c1
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Контактна особа:
Хлєбніков Олександр Іванович 380322392367 loetender@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ Ілта Львів
×
-
Код ЄДРПОУ:
20797696
-
Контактна особа:
Кравець Степан Ярославович +380322987527 s.kravets@ilta.lviv.ua http://peugeot-lviv.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул. Чайковського, 20
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
вантажний фургон: 990 000.00000 UAH з ПДВ
вантажний бортовий автомобіль: 927 102.00000 UAH з ПДВ
вантажний бортовий автомобіль: 927 102.00000 UAH з ПДВ
Опис:
Вантажний фургон, вантажний бортовий автомобіль (cargo van, flatbed truck)
Номер договору:
112/153/22-124
Дата підписання:
14.02.2022 16:55
Період дії договору:
до 01.03.2023 00:00
Сума договору:
10 261 020.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 710 170.00 UAH)
Причини розірвання договору:
за згодою Сторін
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вантажний фургон
×
-
Країна виробництва:
FR Французька Республіка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
вантажний бортовий автомобіль
×
-
Країна виробництва:
FR Французька Республіка
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2022