-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вантажний фургон (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2025 рік, розділ 6, пункт 6.5)
Тендер Prozorro UA-2025-07-01-002669-a
Завершена
7 660 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 76 608.00 UAH
мін. крок: 1% або 76 608.00 UAH
Номер:
99e1851599c849f7827258b517764bb7
Внутрішній номер закупівлі:
25755117
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-01-002669-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Соколов Володимир Михайлович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 660 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.07.2025 10:45 - 06.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2025 10:45 - 09.07.2025 09:00
Аукціон:
з 10.07.2025 15:20
Період кваліфікації:
09.07.2025 09:00 - 11.07.2025 11:09
Період завантаження договору:
17.07.2025 00:00 - 27.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 660 800.00 Вантажний фургон (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2025 рік, розділ 6, пункт 6.5)