-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль
Тендер Prozorro UA-2024-05-23-006455-a
Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації
Торги не відбулися
1 320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 200.00 UAH
Номер:
26716821832a4ed2ab6f7d7f3e9589ed
Внутрішній номер закупівлі:
21639973
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-23-006455-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Соколов Володимир Михайлович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 320 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.05.2024 13:38 - 28.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.05.2024 13:38 - 31.05.2024 09:00
Період кваліфікації:
31.05.2024 09:02 - 03.06.2024 14:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 320 000.00 Вантажний бортовий автомобіль