• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вантажний бортовий автомобіль

Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації

Торги не відбулися

1 320 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 200.00 UAH
Номер: cef7f52b7000445cb204eb965a9d9cea
Внутрішній номер закупівлі: 20471547
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-22-011169-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Соколов Володимир Михайлович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 320 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.01.2024 15:02 - 27.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 22.01.2024 15:02 - 30.01.2024 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 320 000.00 Вантажний бортовий автомобіль