• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вантажний бортовий автомобіль

Оголошено тендер

1 320 000.00 UAH
Номер: 1624ad517c2148359b90a33bef790f24
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-22-003563-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 320 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вантажний бортовий автомобіль
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Дата опублікування: 22.01.2024 13:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 320 000.00 UAH