• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вантажний бортовий автомобіль

Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону: не застосовується відповідно до пункту 35 Особливостей. Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації.

Завершена

1 509 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 096.00 UAH
Номер: 08cacea987904f68a4309a33172336e3
Внутрішній номер закупівлі: 17627338
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-01-007532-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Соколов Володимир Михайлович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 509 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.05.2023 14:39 - 06.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 01.05.2023 14:39 - 09.05.2023 09:00
Період кваліфікації: 09.05.2023 09:03 - 15.05.2023 10:17
Період завантаження договору: 21.05.2023 00:00 - 31.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 509 600.00 Вантажний бортовий автомобіль