• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вантажний бортовий автомобіль

Оголошено тендер

1 509 600.00 UAH
Номер: fde7d63b25ba46d587672efa93883d15
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-01-000735-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 509 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вантажний бортовий автомобіль
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Дата опублікування: 01.05.2023 09:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 509 600.00 UAH