-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобіль вантажопасажирський (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 6, пункт 6.3.)
Тендер Prozorro UA-2026-05-18-012032-a
Завершена
17 798 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
b4f7fbf9255a4f4086a3615aaeda008e
Внутрішній номер закупівлі:
29258166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-18-012032-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Соколов Володимир Михайлович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 798 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2026 16:31 - 23.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2026 16:31 - 26.05.2026 09:00
Аукціон:
з 27.05.2026 14:36
Період кваліфікації:
26.05.2026 09:00 - 27.05.2026 13:14
Період завантаження договору:
02.06.2026 00:00 - 12.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 798 400.00 Автомобіль вантажопасажирський (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 6, пункт 6.3.)