-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобіль вантажопасажирський (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 6, пункт 6.3.)
Оголошено тендер
17 798 400.00
UAH
Номер:
bba954d8e3ac4183bac8ee630cb6486b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-18-002433-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
17 798 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобіль вантажопасажирський (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 6, пункт 6.3.)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Дата опублікування:
18.05.2026 10:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума17 798 400.00 UAH