• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вантажний бортовий автомобіль

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).

Завершена

2 676 965.76 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 769.66 UAH
Номер: f5b1094b280a41139974d862b24c15b4
Внутрішній номер закупівлі: 4830851
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-04-15-001772-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Борзенкова Вікторія Валеріївна 380322392367 borzenkova@loe.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 676 965.76 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 26 769.66 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 80 000.00 UAH
Період уточнення: 15.04.2020 13:19 - 20.04.2020 14:00
Період прийому пропозицій: 15.04.2020 13:19 - 30.04.2020 14:00
Аукціон: 04.05.2020 13:01 - 04.05.2020 13:22
Період кваліфікації: 04.05.2020 13:22 - 07.05.2020 13:42
Період завантаження договору: 07.05.2020 13:42 - 27.05.2020 13:42
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вантажний бортовий автомобіль
Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість 3 штуки
Період постачання 05.05.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 79052, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сяйво, буд. 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Ілта Львів

Оскарження: 07.05.2020 13:42 - 18.05.2020 00:00
Початкова пропозиція 2 673 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 673 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.05.2020 13:42
Документи 17
Скарги 0
ТОВ "АВТОВІНН"
Початкова пропозиція 2 676 965.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 676 965.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 27
Скарги 0

Контракти

Номер: 0321ad961a004e2a913a48416d4cf92f
Ідентифікатор договору: UA-2020-04-15-001772-a-b1
Постачальник: ТОВ Ілта Львів
Номер договору: 112/153/20-579
Сума договору: 2 551 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 126 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 18.05.2020 12:00
Статус:
Виконаний
pdf
20VT-199Z-0430-Dog-579.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
20VT-199Z-0430-Dodatkova ugoda 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
20VT-199Z-0430-Dod ug_2.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s