-
Відкриті торги
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль
2 551 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
0321ad961a004e2a913a48416d4cf92f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-15-001772-a-b1
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Контактна особа:
Борзенкова Вікторія Валеріївна 380322392367 borzenkova@loe.lviv.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ Ілта Львів
×
-
Код ЄДРПОУ:
20797696
-
Контактна особа:
Кравець Степан Ярославович +380322987527 s.kravets@ilta.lviv.ua http://peugeot-lviv.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул. Чайковського, 20
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
112/153/20-579
Дата підписання:
18.05.2020 12:00
Період дії договору:
18.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
2 551 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 425 250.00 UAH)
Оплачено:
2 551 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 425 250.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вантажний бортовий автомобіль
Кількість
3 штуки
Період постачання
05.05.2020 - 31.12.2020
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
e460ea63983d432aa7a824b97ce8bcd1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни.
Підстава: Лист від ТзОВ «Ілта Львів» №86 від 20.05.2020 р.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
25.05.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
e1266aa614984eb3b90a072b10f2cfeb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни.
Підстава: Лист від ТзОВ «Ілта Львів» №106 від 24.06.2020 р.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
02.07.2020 10:00
Статус:
Опубліковано