-
Відкриті торги
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль
Оголошено тендер
2 676 965.76
UAH
Номер:
04e28427dd134a70b644bcdbde823b2d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-15-001163-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
Очікувана вартість:
2 676 965.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вантажний бортовий автомобіль
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Дата опублікування:
15.04.2020 10:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 676 965.76 UAH