-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль
Тендер Prozorro UA-2023-05-01-008012-a
Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону: не застосовується відповідно до пункту 35 Особливостей. Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації.
Завершена
1 509 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 096.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 096.00 UAH
Номер:
002f5e386a3d4e00b59e63083860b140
Внутрішній номер закупівлі:
17627823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-01-008012-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Соколов Володимир Михайлович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 509 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2023 14:50 - 06.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2023 14:50 - 09.05.2023 09:00
Період кваліфікації:
09.05.2023 09:04 - 15.05.2023 10:22
Період завантаження договору:
21.05.2023 00:00 - 31.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 509 600.00 Вантажний бортовий автомобіль