-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль
Тендер Prozorro UA-2021-05-13-004187-b
Код за Єдиним закупівельним словником та назва відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 34130000-7 – Мототранспортні вантажні засоби (код згідно з Національним класифікатором України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженим наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.12.2015 р. №1749). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська та/або російська (відповідно до вимог до тендерної документації). Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується. Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації.
Завершена
20 807 892.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 208 078.92 UAH
мін. крок: 1% або 208 078.92 UAH
Номер:
53076aa2e1844c7ebbb72343f74a9652
Внутрішній номер закупівлі:
9848156
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-13-004187-b
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Хлєбніков Олександр Іванович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 807 892.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
208 078.92 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
500 000.00 UAH
Період уточнення:
13.05.2021 11:12 - 04.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2021 11:12 - 14.06.2021 10:00
Період прекваліфікації:
14.06.2021 10:01 - 23.06.2021 00:00
Аукціон:
24.06.2021 11:54 - 24.06.2021 12:15
Період кваліфікації:
24.06.2021 12:15 - 24.06.2021 14:24
Період завантаження договору:
24.06.2021 14:24 - 14.07.2021 14:24
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписРахунок виставляється в одноденний строк з моменту поставки предмету закупівлі. Замовник залишає за собою право здійснити оплату раніше вказаного терміну
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вантажний бортовий автомобіль
Кількість
23 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Ілта Львів
Оскарження: 24.06.2021 14:24 - 05.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20797696
-
Контактна особа:
Кравець Степан Ярославович +380322987527 s.kravets@ilta.lviv.ua http://peugeot-lviv.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул. Чайковського, 20
Оскарження: 24.06.2021 14:24 - 05.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
20 799 000.00 UAH з ПДВ /
20 799 000.00 UAH з ПДВ
20 799 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
13
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
85bbc54691734cdfa4e702e42d4a754b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-13-004187-b-c1
Постачальник:
ТОВ Ілта Львів
×
-
Код ЄДРПОУ:
20797696
-
Контактна особа:
Кравець Степан Ярославович +380322987527 s.kravets@ilta.lviv.ua http://peugeot-lviv.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул. Чайковського, 20
Номер договору:
112/153/21-526
Сума договору:
20 799 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
17 332 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 01.02.2022 00:00
Дата підписання:
06.07.2021 10:00
Статус:
Виконаний